کتاب هایی که نوشته ام

کتاب  “ستارگان،زمین و زندگی” و کتاب ” افسانه زندگی” به روز شده اند و به صورت رایگان در این سایت آورده ام.

کتاب شیمی عمومی را  به صورت (  Pdf) و رایگان در اختیار دانش پژوهان عزیز قرارداده ام و چون حجم آن زیاد است به صورت جزوه های مستقل نیز برای سهولت دانلود آورده ام. مقدمه و تصویر روی جلد فهرست، مطالب کتابهای دیگرر را که اخیراً چاپ شده اند و در بازار موجودند را نیز در این بخش آورده ام.

 کتاب اصول شیمی نوین چاپ دانشگاه مشهد1350 

کتاب اصول شیمی نو چاپ انتشارات خوارزمی(چاپ ششم سال1368 )

ستارگان زمین و زندگی

بخش اول( فصل 1 و2 و3و 4 ) کتاب ستارگان با تجدید نظر کامل مارس 2008

بخش دوم کتاب ستارگان،زمین و زندگی(فصل 5،6،7و8)با تجدید نظر کامل ژانویه2009

شیمی عمومی به صورت بخشهای  جدا ازهم

بخش 1 و2  ــــ   بخش 3و 4   ــــ   بخش 5 و 6 و 7  ـــــ   بخش 8 و 9

بخش 10 و 11    ـــ  بخش 12  ــــ   بخش 13 و 14

تصویری از لوح تقدير

 بخش اول از کتاب افسانه ی زندگی به روز شده در ژانویه 2008 (فصل 1 تا 4 )

بخش دوم از کتاب افسانه زندگی به روز شده در ژانویه 2008  (فصل 5 تا 7 )

بخش سوم از کتاب افسانه زندگی به روز شده در فوریه2008 (فصل 8 تا ا10 و فهرست اعلام)

کتاب افسانه زندگی به صورت کامل

شیمی عمومی به صورت کامل (20 مگابایت).

کتاب انرژی اتمی که در کتاب فروشی ها موجود است ، در اینجا تصویر و پیش گفتار آن را تقدیم می کنم.

تصویر رو و پشت جلد کتاب انرژی اتمی.

پیشگفتار کتاب انرژی اتمی.

انتشار کتاب از بی نهایت بزرگ تا بی نهایت کوچک آبان ماه 1387

تصویر رو و پشت جلد،فهرست و پیش گفتار

انتشارمقاله ای در باره این کتاب در روزنامه اعتماد

نسخه اینترنتی کتاب از بی نهایت بزرگ تا بی نهایت کوچک به روز شده در دیماه 1392

انتشار کتاب “جهان به کجا می رود؟”

(سرنوشت سیّارۀ زمین در صد سال آینده) آذر ماه 1388

تصویر روی جلد ، فهرست و مقدمه

سردبیر مجله دانشمند  جناب آقای علی اکبر قزوینی در  شماره اردیبهشت ماه 1389 لطف کرده شرحی در باره کتابهای اخیر که ازمن منتشر شده نوشته اند.

کتابهای آگاهی بخش در زمینه دانش و فن

38 نظر در “کتاب هایی که نوشته ام

 1. با درود بر شما
  آقای دکتر صمدی من بسیاری از کتابهای شما را خوانده ام و می خواستم به این وسیله صمیمانه از شما برای اینکه دیدگاه جدیدی در من نسبت به آفرینش و خلقت این جهان ایجاد کردید تشکر کنم.
  منتظر کتابها و مقالات جدید شما هستم.

 2. سلام دکتر.بنده دانشجوی ارشد فیزیک اتمی هستم.کتاب های فیزیک انقدر از نظر محاسبات سنگین هستند که بسیاری اوقات فهم و درک فیزیک مسیله در خلال محاسبات سنگین گم می شوند. از شما به دلیل نوشتن کتاب هایی که به دور از محاسبات پیچیده و به زبان ساده پدیده های فیزیکی را تشریح کرده اید کمال تشکر را دارم.پیروز باشید.

  • با درود و سپاس از ایمیلت. گویا قبلا” هم به من ایمیل زده ای از لطفت سپاس گذارم. من این کتابها را برای بالا بردن اطلاعات عمومی جوانان وطن در رشته های مختلف نوشته ام. کتاب انرژی اتمی تا حد لیسان فیزیک و یا شیمی خوب است ولی اگر فوق لیسانس فیزیک و یا شیمی اتمی را تهیه می کنی باید محاسبات و معادلات مربوط به این علم را هم یاد بگیری. من در این کتاب از سطح مقطع اتمها صحبت نکرده ام که خود مطلب بسیار مهمی در فیزیک اتمی است و یا از ذرات بنیادی مختلف هسته ای چندان صحبت نکرده ام که باید معادلات مربوط و چگونگی شکست و یا گداخت اتمها رااز نظر ریاضی و محاسبات جبری مربوط به آنها را یادبگیری. کتابهای من خواه «انرژی اتمی» و خواه «ستارگان، زمین و زندگی» و یا «افسانۀ زندگی » برای شوق ادامه دادن این علوم به دانشجوی ایرانی است کتاب درسی نمی باشند. برعکس کتاب شیمی عمومی که به رایگان در وبلاگم نهاده ام کاملا” علمی و جواب گوی دانشجویان سال اول و دوم رشته های شیمی و فیزیک است. متاسفانه وبلاگم را در ایران فیلتر کرده اند. با وجود آنکه حتی یک کلمه هم در آن بر خلاف نظام جمهوری اسلامی نیست! امیدوارم همواره موفق باشی صمدی

   • با درود و سپاس از دیدگاهت. آخرین چاپ کاغذی این کتاب سال 1373 بوده و فکر نمی کنم در کتابفروشی ها پیدا کنی و در ثانی مطالب آن به روز نشده می توانی رایگان از وبسایتم دانلود کرده و فرمات پی دی اف آنرا چاپ کنی صمدی

 3. درود بر شما
  با کتاب ” جهان به کجا می رود ” با شما آشنا شدم. کتاب بسیار خوب و پرباری است و من خواندن آن را به دوستانم توصیه کردم.

  دغدغه هایتان برای ساختن جهانی بهتر ، قابل ستایش است.
  اینکه کتاب های خود را به صورت رایگان در اختیار مردم قرار داده اید نشان از سخاوتمندی و بزرگ منشی شماست و مطمئن باشید جوانانی مثل من با وجود سن کمی که دارند ، با خواندن نوشته هایتان به خود آمده و از همین جوانی روش زندگی خود را اصلاح خواهند کرد تا فشار کمتری از جانب آنها بر کره زمین وارد آید و این البته ناشی از تلاش های شماست.

  قدردان زحمات شما هستم و برایتان آرزوی سلامتی و موفقیت هر چه بیشتر میکنم.

  • با درود و سپاس از دیدگاهت
   آرزوی من هم این است که معلومات عمومی جوانان وطن بالا رود و با پیشرفت های علمی جهان آشنا شوند
   به همین دلیل علاوه بر کتابهای تخصصی کتابهایی در بارۀ پیدایش جهان و ستارگان و زمین زندگی نوشته و به صورت رایگان در وبلاگم قرار داده ام میل دارم اگر نوشته های من را می پسندی آدرس وبلاگم را برای دوستانت بفرست تا آنها نیز از آن بهره گیرند
   با آرزوی موفقیت برایت صمدی

 4. با سلام و عرض ادب خدمت استاد گرامی و گرانقدر
  چندین بار از طریق ایمیل با شما تماس گرفته ام اما متاسفانه موفق به ایجاد ارتباط مجدد نشده ام
  گاه گاهی با خواندن و دیدن کتاب جهان به کجا می رود یادی از شما می کنم و امیدوارم در هر کجا هستید حالتان خوب باشد

  • با درود و سپاس از دیدگاهت. من همواره به هر دانش پژو یک با رجواب می دهم . چون تعداد ایمیلهای دریافتی بسیارند نمی توانم به هر نفر چندین بار جواب دهم و منشی هم ندارم. با اطمینان می گویم من ایمیلی را بی جواب نمی گذارم حتما” در نوشت ایمیل اشتباه کرده ای .ایمیل من عبارتست از:
   aliafzalsamadi@yahoo.fr
   با سپاس از ایمیلت صمدی

 5. سلام جناب دکتر صمدی.با ارزوی سلامتی و توفیق برای شما.دبیر شیمی 38 ساله هستم و عاشق کتابهای شما و مطالب مربوط به هسته اتم و فضا و … کتاب ستارگان زمین وزندگی را 5 سال پیش خریدم و تا حالا چند بار خوانده ام. الان هم در حال خواندن کتاب افسانه زندگی هستم .بسیار عالیست. دست شما درد نکنه. فقط یک دو سوال دارم شاید پرسش جالبی نباشه . بهرحال:
  در کتاب افسانه زندگی تصویری از کهکشان راه شیری هست که در توضیح آن نوشتید توسط هابل برداشته شده. میخواستم ببینم تلسکوپ هابل مگر در اطراف زمین نیست پس چگونه چنین تصویری از بالا از این کهکشان تهیه کرده است؟
  دوم کتابی معرفی بفرمایید (البته به فارسی) که مفهوم زمان را به زبان ساده گفته باشد. یعنی زمانی قبل از بیگ بنگ نبوده . اگه زمان تابع فضا و جرم هست پس در ان لحظه خاص زمان بوجود آمده ؟

  • با درود و سپاس فراوان از لطفت و از اینکه کتابهایم را مطالعه می کنی نیز بسیار خوشحالم و باز خوشحال تر خواهم شد اگر گزینه هایی از این کتابها را به عنوان معلومات عمومی در لابلای درس شیمی محصلین، به آنها بدهی. کاری که من در کتاب شیمی عمومی کرده ام. اگر کتاب شیمی عمومی ام را باز کنی خواهی دید در پایان هر فصل بخشی را به اطلاعات عمومی اختصاص داده ام.
   فکر نمی کنم من نوشته باشم که تلسکوپ هابل تصویری از کهکشان راه شیری گرفته باشد چون این کار غیر ممکن است ولی کهکشانی را می شناسیم که کاملا” شبیه کهکشان راه شیر است و همواره این کهکشان را بجای کهکشان راه شیری مورد مطالعه قرار داده اند.
   من در ایران نیستم و خبر زیادی از کتابهایی که در ایران ترجمه و یا نوشته می شوند ندارم. کتابهای فرانسوی فکر می کنم قابل استفاده برایت نباشد. می دانم کتابهای هاوکینگ به فارسی ترجمه شده و کتاب تاریخچه زمان آنرا در ایران دیده ام هر چند قدیمی ست ولی جواب سئوالت را در آن خواهی یافت. و نیز می توانی به ویکی پدیا مراجعه کرده اطلاعات مورد نظرت را در آن بیابی. و اما اطلاعات ما از جهان ، چندمیلیاریم ثانیه بعد از مَهبانگ شروع می شود. زمان و مکان قبل از آن برای فیزیک دانان قبل از این زمان نامفهوم است.
   با آرزوی موفقیت صمدی

 6. درود جناب افضلی.نمیدانم چطوری از تمامی کتابهایی که نوشتین و بانی افزون اطلاعات جوانان مشتاقی مثل من شدین تشکر و یا جبران کنم.میخواستم بینم میشه یه کتابی و مقدمه ای درباره ی فیزیک کوانتوم بنویسید.چون هر کتابی که خواندم انقدرحاوی معضلات و مفاهیم گنگ هستند که ادم سردرگم میشود.مطمعنم با زبان شیوایی و ساده نویسی که شما دارین این بخش از فیزیک رو میشه مثل اب خوردن فهمید.خدا سایه ی همچین استادایی مثل شما رو از سر ما کم نکنه.با سپاس و تشکر

  • با دود و سپاس فراوان. فیزیک و شیمی کوانتایی را من در حد دانشجویان سال اول دانشگاه به زبانی ساده تر از دیگران در کتاب شیمی عمومی ام که به صورت رایگان در وب سایتم نهاده ام. ساده تر از آنچه من نوشته ام نمی شود این علم بسیار پیسرفته را بیان کرد لینک مربوط به این کتاب را در زیر می آورم. امیدوارم در فصلول مختلف این کتاب و به ویژه فصل سوم مطالبی که نوشته ام قابل فهم برایت باشد با آرزوی موفقیت صمدی
   http://www.aliafzalsamadi.ir/content/Chimie%20generale%20optimise.pdf

 7. سلام . بینهایت از آشنائی با انسان دانشمند و فرهیخته ای نظیر حضرتعالی خوشوقت و مسرورم . اگر زحمتی نیست کتابهای فوق الذکر را برای بنده ارسال فرمائید : dr_batouli@yahoo.com . ارادتمند حضرتعالی : دکترسیدمحمدعلی بتولی . PS# ضمنا با نام : Seyed Mohammad Ali Batouli در facebook و Linkedin در خدمت حضرتعالی هستم و اگر همین اسم بنده به فارسی : ” سیدمحمدعلی بتولی ” را در سرچ گوگل سرچ بفرمائید ، بنده را مشاهده خواهید فرمود . #

  اوه . جناب آقای پرفسوردکتر صمدی عزیزم . ببخشید که حضرتعالی را بجا نیاوردم . اینجانب از ارادتمندان حضرتتان هستم و کتاب : ” ستارگان ، زمین و زندگی ” را سالها پیش و : “در ایامی که ما را عمر خوش بود – ز هجرت ششصد و پنجاه و شش بود ” (!!) بارها و بارها مطالعه کرده ام و بویژه آنکه بنده دوره فوق لیسانس انسانشناسی ( Anthropology ) را در دانشگاه پنجاب – هندوستان گذرانده ام ، این کتاب برایم همواره بینهایت راهگشا و آموزنده بوده است و حتی در تالیف کتاب خودم : “با یونگ و سهروردی – مبانی فلسفی و عصب شناختی نظریه یونگ – انتشارات اطلاعات – تهران : چاپ دوم 1388 ” از این کتاب بهره ها جستم . بنده در تهران در خدمت هستم : 09381446757 . آیا همچنان در فرانسه تشریف دارید ؟ اگر در ایران تشریف دارید که بنده در خدمت هستم و ما را سرافراز بفرمائید .

  • با درو و سپاس بسیار دوست عزیز لطف نموده و از محبت شما سپاسگزارم. من از بد ایام مجبور به اقامت در فرانسه شدم و دانشگاه فردوسی مشهد را در همان سال 58ترک کردم. گاهی برای دیدار فامیل و به ویژه کوه نوردی به ایران می آیم. شما را خبر خواهم کرد. چون شما به فلسفۀ هستی علاقه دارید فصل اول کتاب افسانه زندگی را که به تازگی به روز کرده ام از لینک زیر و یا به طور کلی از وب سایتم مطالعه نمایید. ارادتمند صمدی
   http://www.aliafzalsamadi.ir/wp-content/uploads/afsaneh-zendegi-1.pdf
   و یا وب از وب سایتم.
   http://www.aliafzalsamadi.ir/

 8. با عرض سلام
  من دانشجوي مٓستر مهندسي مكانيك يكي از دانشگاه هاي اروپا هستم
  چندي پيش در حال جستجو در اينترنت با كتاب شيمي عمومي شما آشنا شدم
  و اكنون هم در حال خواندن كتاب شما هستم

  زبان ساده و شيواي شما در بيان مفاهيم قابل تقدير است
  بسيار از شما ممنون
  اميدوارم وقتي باشد تا بقيه كتب شما رو هم مطالعه كنم

  • با درود و سپاس بسیار از دیدگاهت. من همواره سعی دارم که جوانان هم وطنم از مطالب علمی استفاده کنند و با علم امروز آشنا شوند. کتاب شیمی عمومی که من نوشته ام از کتاب شیمی مولتی مر که در دهۀ 1360 ـ 1370 ترجمه کرده اند کامل تر است. مسئولین طرح برنامه کتاب مولتی مر را توصیه کرده و به ناچار من کتاب شیمی عمومی را به صورت رایگان در وب سایتم قرار دادم. تا سال 1366 کتاب «اصول شیمی نو »که من در سال 1351 نوشتم، کتاب درس شیمی عمومی اغلب دانشگاه های ایران بود و انتشارات خوارزمی هم ده ها هزار نسخه از آنرا منتشر کرد. بازهم سپاس برای دیدگاهت ، اگر مایلی کتابهای دیگر « علم برای همه» مانند (ستارگان زمین و زندکی و کتاب افسانه زندگی و . و. نوشته ام که آنها نیز به صورت رایگان و به فرمات پی.دی.اف در وب سایتم وجود دارند که می توانی استفاده کنی). موفق باشی صمدی

 9. سلام جناب آقای دکتر عزیز عموی گرامی
  امروز در کتابخانه ام دنبال کتاب افسانه زندگی می گشتم پیادا نکردم خوشبختانه در سایت شما کنار سایر کتابها یافتم سایت شما را همانند مطالب و نوشته هایتان جالب و جذاب دیدم می دانید من اکثر کتابهای شما . مطالب و نوشته هایتان را پیگیری کرده و مطالعه می کنم جا دارد مجددا از تلاشهای و فعالیتهای شما در راه بسط و گسترش علم و دانش تشکر کنم
  ارادتمند شما
  کمال

  • با درود بسیار بر عمو زاده عزیز و سپاس فراوان برای دیدگاهت. توصیه می کنم برای رها شدن از خرافه گرایی و یا ایده هایی غیر قابل قبول از نظر علم مانند انرزی درمانی و یا بسیار دیگر از این گونه مسائل در ایران به به ویژه ظاهر شده است فصل اول کتاب افسانه زندگی به روز شده در سطر دوم از وبسایتم را دانلود کرده و بخوان. بسیار از مفاهیم ادیان و اعتقادات را به زیر سئوال می برد. باز هم سپاس همواره شاد و خرم باشی. افضل صمدی

 10. صمدی گرامی درود سلام !
  پژوهش و تحقیقات علمی تان و آنهم در دنیای ساینس و علوم فزیک، شیمی و کیهان شناسی برای من کی دانشجوی دوره ماستری فزیک کوانتوم هستم؛ نهایت پربار و با ارزش است، بنده از خداوند منان برای شما توفیقات بیشتر در راستایی خدمت رسانی به جامعه علمی جهان استدعا میدارم.
  برای شما طول عمرو صحتمندی جسمی وروحی را آرزومندم.
  عوض دانش سلطانی، دانشجو ماستری علوم فزیک کوانتوم
  2/7/1396

  • با درود و سپاس بسیار از اظهار نظرت. من با تلاش فراوان از هر طریق که ممکن است سعی به روشن کردن بینش جوانان دارم . همواره سعی دارم که جوانان به ویژه پارسی زبانها با داده های جدید علم و پیشرفت دانش بشر آشنا شوند و از خرافات و گفته های افرادی اصول گرا و خرافاتی خود را جدا کرده و در ردیف ظریف بینان جهان در آیند. امیدوارم همواره موفق باشی صمدی

 11. سلام آقای دکتر هنوز کتاب شمارو نخوندم من قرارهای معلم شیمی بشوم والان ترم آخر کارشناسی هستم،مدت ها دنبال کتاب های می گردم که شیمی را برایم روشن کنند ولی افسوس دانشگاه این چنین نشد وقصد دارم که از کتابهای شما استارت کارو بزنم ممنون

  • با درود، دوست عزیز شیمی عمومی که من برای دانلود در وب سایتم قرار داده ام برای دانشجویان سال اول شیمی در دانشگاه ها است و معلمین علوم تجربی دبیرستانها می توانند علاوه بر دروس شیمی و فیزیک معمولی خود،مطالبی از این کتاب را برای دانش آموزان سالهای آخر دبیرستانها بازگو کننند. با سپاس صمدی

 12. با سلام
  امروز کتاب افسانه زندگی را دانلود کردم بخوانم. از سخاوت شماست که کتب خود را رایگان در اختیار مردم قرار می دهید. پیشتر هم کتاب شیمی عمومی شما را خوانده بودم.
  با آرزوی سلامتی و تندرستی

  • با درود و سپاس بسیار آرزو دارم اغلب جوانان وطن ده عنوان کتاب و بیشتر از 30 مقاله که در موارد مختلف نوشته ام را بخوانند تا دید آنها نسبت به جهان هستی روشن تر شود و فریب خرافات و عوام فریبی های حاکم برکشور مظلوممان را نخورند. ارادتمند صمدی

 13. واقعا خیلی کتابهایی عالی و حیات بخشی است کاش هر کس به مانند شما وطن دوست و انسان دوست میبود. آدم های بزرگ همیشه در فکر جامعه و انسانها است که این خصوصیات را من در شما با خواندن اولین صفحات کتاب “شیمی عمومی” دریافت نمودم.همیشه شاد، خرم و موفق بمانید.

  • با درود و سپاس بسیار از دیدگاهت. من یک معلم هستم و معلم وظیفه دارد دانستنی های خود را به دیگران منتقل کند. متاسفانه به دلایلی نتوانستم این وظیفه را در کلاسهای درس ادامه دهم و فکر می کنم اگر جوانان علاقه مند به دانش بشری که هر روز دوبرابر می شود باشند. به کمک این وسیلۀ بسیار پیشرفته( اینتر نت) که از مغز پیشرفته بشر نشات گرفته و هر روز دسترسی به علم و دانش در ان دو چندان و سریعنر می شود. آنچه می دانم و آنچه هرروز از نشریات علمی کسب می کنم را به وب سایتم منتقل می کنم.بسیار خوشحالم افرادی مانند تو تشویقم می کنند و مشوقم در ادامه کارم هستند تا بیشتر خدمت کنم. نیز باید یاد آور شوم هم اکنون در فیس بوک فعالیت علمی بسیار دارم. از دیدگاهت بسیار سپاس گزارم. صمدی

 14. جناب دکتر صمدی،
  با سلام و عرض ادب
  بنده دانشیار رشته مهندسی بیوسیستم هستم. بدلیل آنکه مشغول نگارش کتابی در خصوص بیوسنسورها هستم، اجبارا باید مروری به برخی دروس پایه ایی که 20 تا 30 سال قبل گذرانده بودم می داشتم تا اینکه با کتاب شيمي عمومي شما آشنا شدم. اكنون هم در حال خواندن این كتاب هستم. شیوایی و سادگی بیان شما در نگارش این کتاب نشان از تسلط عمیق شما به مطالب کتاب دارد. تلاش شما را می ستایم و هرکجا که هستید برایتان آرزوی شادکامی و بهروزی دارم. با احترام؛ دکتر جواد خزائی

  • با درو د و سپاس من در سال 1350 کتاب اصول شیمی نو را نوشتم که بعد با تغییراتی در آن خوارزمی به نام اصول شیمی نو شش بار چاپ کرد و تا سال 1368 همواره کتاب درسیی شیمی عمومی رشته های شیمی، فیزیک اکثر دانشگاه های ایران بود. مدیر عامل خوارزمی خواست که این کتاب را به روز کنم که 4 سال زحمت کشیدم وبه طور کلی کتابی دیگر ( همین که می بینی ) را در بیش از 800 صفحۀ A4 تالیف کردم که تقریبا برابر با آنچه در فرانسه تدریس می شود شد. ولی متاسفانه برای سطح دانشگاه های ایران و آنهم به عنوان شیمی عمومی بالا بود و کسی آنرا تدریس نکرد. اکنون همانطور که می بینی رایگان در صفحۀ وب سایتم برای دانلود آورده ام و امید دارم مورد توجه دانشجویان کشور قرار گیرد باز هم سپاس از کامنتت. اما به اطلاعت می رسانم من در صفحۀ فیس بوکم فعال هستم و هر روز مطلب جدیدی می آورم که به تدریج آنها هم کتابهایی خواهند شد و در وب سایتم برای دانلود رایگان خواهم آورد و نیز در وبسایت فیزیک دانان جوان ایران ( هوپا) نیز آورده خواهند شد باز هم سپاس صمدی

 15. درود بر شما…
  کتاب شیمی عمومی تان را دانلود کرده ام و بزودی مطالعه آنرا تمام میکنم. اگر سوالی درباره کتاب یا مسائل مربوط به شیمی داشته باشم، شما پاسخ میدهید؟
  ممنونم از زحمات شما

  • با درود و سپاس امیدوارم مطالب آنرا کاملا فهمیده باشی. من در فیس بوک و در 8 گروه فعال هستم می توانی در مسنجر فیس بوک سئوال کنی در آنجا پاسخ خواهم داد ایمیلم شخصی و برای کارهای اداریست موفق باشی

 16. با درود و سلام به جناب دکتر صمدی بزرگوار!
  خداوند به شما عمر طولانی و اجر دینوی و اخروی عنایت کند.
  من از کتاب های شما استفاده های شایان کرده ام، مخصوصا کتاب انرژي اتمی و پرتوزایی تصویری، امیدوارم در بخش کاربردی انرژی هسته ای و رادیوایزتوپ در صنعت،‌ طب و زراعت هسته ای اگر معلومات و کتاب داشته باشید برایم به این ایمیل آدرس روان کنید ممنون می سازید.
  ewazdanish.aaehc.af@gmail.com
  برای تان موفقیت های بیشتر آرزومندم

  • با درود و سپاس. من هرچه نوشته ام یا در وب سایتم هست و یا در 8گروه فیس بوک که در انها ادمین هستم می آورم مطلب فیس بوک به روزترند. ولی بزودی کتابی به صورت تصویر ی در باره ساختار ماکروسکپی و میکروسکپی و چگونگی به وجود آمدن زندگی در سیاره خود و یا سایر سیارات هستم . موفق باشی

 17. سلام و درود بیکران
  امیدوارم هرجا که هستین سلامت باشید
  پدر من یه کشاورزه که تو روستا زندگی می‌کنه
  ایشون علاقه زیادی به کتاب از بزرگ تا بینهایت کوچک
  دارن،
  متاسفانه هرجا که رفتم،گشتم اما نتونستم این کتاب رو تهیه کنم چراکه انتشار این کتاب به پایان رسیده
  ایشون (پدرم)علاقه زیادی به فیزیک و نجوم دارن ،و درمورد شما با افتخار و با غرور صحبت میکردند و وجد رو تو چشماشون دیدم
  خیلی دوست داشتم با این کتاب خوشحالشون کنم
  از شما بی نهایت متشکرم
  باعث سربلندی و سرافرازی این کشور و مملکت هستید
  بهتون افتخار میکنیم
  سایه تان مستدام
  یا علی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *